Magazín

Bezpečnosť na sociálnych sieťach

Sociálne siete sú súčasťou nášho každodenného života, a asi každý z nás, kto sa denne na internete pohybuje si na ne už postupom času zvykol. Na prvý pohľad uľahčujú kontakt so známimi a zjednodušujú život integráciou rôznych funkcií internetu na jednom mieste. Ak teda niečo hľadáte, väčšinou to nájdete priamo v rámci siete bez toho, aby bolo nutné ju opustiť.

Celý článok
Prejsť na magazín

Vyberáme z nášho katalógu stránok

Môj dom - bývanie, dizajn, dekorácie, stavba, záhrada

Časopis pre všetkých, ktorých baví bývať. Návštevy v interiéroch bytov aj v rodinných domoch, inšpirácie z výstav aj z obchodov, prehľad stavebných materiálov a postupov. Inšpirácie, informácie a rady užitočné pri zariaďovaní interiéru, stavbe.

http://www.casopis.mojdom.sk/

Mramorland.sk - Mramorové a kamenné produkty

Mramorové a kamenné produkty

http://www.mramorland.sk/

Daňové-úrady.info - Daňové úrady a Daňové riaditeľstvá

Daňové úrady a daňové riaditeľstvá SR. Neoficiálna stránka obsahujúca adresy, kontakty a stránkové hodiny daňových úradov a daňových riaditeľstiev.

http://www.danove-urady.info/

ČT4 Sport online

ČT4, predtým ČT4 Sport, je športová televízna stanica verejnoprávnej Českej televízie. Bola spustená 10. februára 2006 a ponúka svojim divákom prenosy zo športových akcií.

http://www.ct4-online.cz/

Netpozicky.sk - pôžičky

Pôžičky online - informácie, rady a tipy. Pôžičky online sú jednoduchým prostriedkom pre získanie menšieho obnosu peňazí. Zriadenie sa zvyčajne vykonáva cez internetový formulár. Všetko je jednoduché a rýchle.

http://netpozicky.sk/

Dvojičkovo.sk - informácie a články o dvojčatách a viacerčatách

Stránka poskytujúca informácie a zaujímavé články o dvojčatách a viacerčatách, o tehotenstve, pôrode, dojčení, výchove a starostlivosti.

http://www.dvojickovo.sk/

Práčovňa EKA Antoňáková

pranie čístenie pracovných odevov a reštauračného a hotelového servisu, leasing pracovných odevov.

http://www.pracovna-eka.sk/

Luxusná preprava

Mezi naše služby patří pronájem luxusních a sportovních vozů nejen v rámci celé České republiky, ale i ve všech státech Evropy.

http://www.luxusnipreprava.cz/

Výroba pečiatok

Výroba pečiatok on-line, krátke dodacie lehoty. Grafický návrh pečiatky zadarmo, prehľadný proces schválenia. E-shop zameraný na predaj pečiatok.

http://vyrobapeciatky.sk/

Dovolenka na výletnej lodi

Top 3x

Sprievodca pri plánovaní dovolenky na výletnej lodi. Praktické informácie o výletných plavbách, osobné skúsenosti, tipy a rady ako nájsť tú pravú okružnú plavbu, ako si vybrať kajutu, nápojový balíček, na čo si treba dať pozor, odpovede na ďalšie otázky a diskusia.

http://www.dovolenka-na-lodi.sk/
Prejsť na katalóg stránok