Magazín

Bezpečnosť na sociálnych sieťach

Sociálne siete sú súčasťou nášho každodenného života, a asi každý z nás, kto sa denne na internete pohybuje si na ne už postupom času zvykol. Na prvý pohľad uľahčujú kontakt so známimi a zjednodušujú život integráciou rôznych funkcií internetu na jednom mieste. Ak teda niečo hľadáte, väčšinou to nájdete priamo v rámci siete bez toho, aby bolo nutné ju opustiť.

Celý článok
Prejsť na magazín

Vyberáme z nášho katalógu stránok

ZTS Sabinov, a.s.

Výrobca prevodových zariadení rôznych typov a prevedení.

http://www.ztssabinov.sk/

a-z.sk - Výrobky pre domácnosť

Výrobky pre domácnosť z plastických materiálov, kuchynské potreby, smaltovaný riad, sklo, porcelán, keramika, drobné elektrospotrebiče, záhradné náradie.

http://www.a-z.sk/

Filter.websk.net - filter na pitnú vodu, filtrovanie vody

Vodný filter na filtrovanie a čistenie pitnej vody, sprchový filter, nízkokalorické nápoje s vitamínmi a minerálmi, Vláknina, doplnok zdravej výživy. Získajte lacno čistú vodu z vodovodu. Vodné filtre do domácnosti aj do firmy.

http://filter.websk.net/

Online eshop www.prva.sk

Top 8x

Online eshop www.prva.sk Vám ponúka tovar ako výpočtová technika, audio video tv, veľké a malé spotrebiče, telefóny, digitálne fotoaparáty, parfémy a množstvo ďalších produktov, ktoré môžete nakúpiť aj na splátky.

http://www.prva.sk/prva.aspx

NH Catering - NH Catering

Profesionálna hostesingová a cateringová agentúra.

http://nhcatering.webnode.sk/

Sexy Star - modelingova agentúra

Modelingová agentúra Sexy Star jedna z najaktívnejších agentúr na Slovensku ponuka množstvo prace.

http://www.sexystar.eu/

Splavujeme.sk - splavy riek, kurzy kanoistiky, požičovňa, teambuilding

Organizácia splavov Hornádu a iných slovenských či zahraničných riek, požičovňa lodí a vodáckeho materiálu, kurzy kanoistiky a kajakovania, rafting, teambuilding, školské výlety.

http://www.splavujeme.sk/

Turecko - slovenská obchodná komora (TUSOK)

Podporujeme hospodársku a kultúrnu spoluprácu medzi Tureckom a Slovenskou republikou. Spájame, informujeme, prezentujeme a zastupujeme svojich členov. Taktiež, sme členom Novej európskej podnikateľskej konfederácie (UNITEE) so sídlom v Bruseli.

http://www.tusok.sk/

Dobrá doprava

Dobrá doprava je mladou rýchlo rozvíjajúcou sa spoločnosťou na trhu. Jej činnosť je zameraná na prepravou kusových zásielok bežného obchodného tovaru a nákladu do 1 000 kg v rámci Slovenskej republiky a štátov EÚ.

http://www.dobradoprava.sk/

Pdf knihy

Stánky jsou obsáhlou databází e-knih ve formátu PDF, které si můžete zdarma stáhnout. Najdete zde díla Karla Čapka, Vladislava Vančury, Julese Verna, Karla Maye nebo Williama Shakespeara.Část naskenovaných knih tvoří díla z období Rakouska-Uherska.

http://www.pdfknihy.maxzone.eu/
Prejsť na katalóg stránok