Magazín

Bezpečnosť na sociálnych sieťach

Sociálne siete sú súčasťou nášho každodenného života, a asi každý z nás, kto sa denne na internete pohybuje si na ne už postupom času zvykol. Na prvý pohľad uľahčujú kontakt so známimi a zjednodušujú život integráciou rôznych funkcií internetu na jednom mieste. Ak teda niečo hľadáte, väčšinou to nájdete priamo v rámci siete bez toho, aby bolo nutné ju opustiť.

Celý článok
Prejsť na magazín

Vyberáme z nášho katalógu stránok

MotoGP.sk

Informácie zo svetového šampionátu cestých motocyklov MotoGP.

http://www.motogp.sk/

Topcon.sk - geodetická kancelária M.M.GEO Mihály a syn

Top 1x

Geometrické plány 3D merania a GPS na zameranie novostavby ku kolaudácií, pre prevod nehnuteľností, na určenie vlastníckeho práva pozemkov, na rozdelenie nehnuteľností a na vyznačenie vecného bremena.

http://topcon.sk/

Hydroclar s.r.o. - zariadenie pre čistenie, úpravu a čerpanie vody

Zaoberáme sa vývojom, projekciou, výrobou a montážou ekologických zariadení pre čistenie, úpravu a čerpanie vody. Poskytujeme komplexné, koncepčné, projektové, výrobné a montážne služby v rámci celé České republiky.

http://www.hydroclar.cz/

Edulink.sk - kanadská jazyková škola

Kanadská jazyková škola je súkromná vzdelávacia inštitúcia sídliaca na Slovensku, ktorá kladie dôraz najmä na výučbu anglického a francúzskeho jazyka, ich histórie a kultúry.

http://www.edulink.sk/

TabletStore.sk - tablety

Predaj tabletov a ich príslušenstva, poradenstvo, e-shop a aktuality zo sveta.

http://www.tabletstore.sk/

Jazvečík dlhosrstý z Ostrožských jazier

Chovatelské stanice jezevčíků dlouhosrstých standardních a trpasličích-králičích z Ostrožských jezer. Chováme jezevčíky červené barvy. Naleznete zde štěňátka, odkazy na jiné chovatelské stanice a fotografie z chovu dlouhosrstých jezevčíků.

http://jezevcik.wz.cz/

La Tromba

Inzertný portál.

http://www.latromba.sk/

Weldkap

Externí svářečský dozor - certifikace firem v systému jakosti ve svařování.

http://www.weldkap.cz/

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok je dobrým pomocníkom na cestách, vďaka ktorému si môžete naplánovať výlet a istý návrat domov. Radi cestujete a spoznávate niečo nové, čo Vám prinesie nové myšlienky pre pestrý a krajší život.

http://www.cestovny-poriadok.eu/

Informace a novinky ze světa sportu

Základem zdravého těla a mysli je nejen správná výživa, ale i dostatečný pohyb. Pokud vám není lhostejné, jak vypadáte, nabízí se vám možnost sledovat zajímavé tipy na cvičení. Pravidelná porce novinek vás zahrne informacemi o sportu.

http://powerlift.cz/
Prejsť na katalóg stránok