Magazín

Bezpečnosť na sociálnych sieťach

Sociálne siete sú súčasťou nášho každodenného života, a asi každý z nás, kto sa denne na internete pohybuje si na ne už postupom času zvykol. Na prvý pohľad uľahčujú kontakt so známimi a zjednodušujú život integráciou rôznych funkcií internetu na jednom mieste. Ak teda niečo hľadáte, väčšinou to nájdete priamo v rámci siete bez toho, aby bolo nutné ju opustiť.

Celý článok
Prejsť na magazín

Vyberáme z nášho katalógu stránok

Remeslá.lawit.sk - remeslá

História a súčasnosť ľudových výrobných techník.

http://www.remesla.lawit.sk/

Svet ženy - ženský portál a solárium

Online shop nechtovej, telovej a vlasovej kozmetiky. Distribúcia kozmetiky Freeman, dovozca kozmetických kufríkov, parfémy svetových značiek a predaj egyptskej hlinky, solárnej kozmetiky a doplnkov.

http://www.svetzeny.sk/

Privatexpyro.sk - ohňostroje, zábavná a profesionálna pyrotechnika

Vývoj a výroba ohňostrojných pyrotechnických výrobkov a zábavnej pyrotechniky. Výroba elektrických palníkov, realizácia profesionálnych ohňostrojov, špeciálne pyrotechnické efekty pre interiér, film a divadlo. Veľkoobchod, export a import.

http://www.privatexpyro.sk/

Ruleta online

Top 2x

Portál RuletaOnline prináša informácie o hraní kasínovej hry ruleta v licencovaných a bezpečných online kasínach. Aj ten najnáročnejší hráč je z portálu nasmerovaný na tie najlepšie herné portále v Európe.

http://www.ruletaonline.sk/

Výroba pečiatok do 24 hod.

Pečiatky vyrábame laserovou technológiou, ktorá zaistí detailný odtlačok. Väčšinu pečiatok máme skladom. Vyrábame celosvetovo osvedčené pečiatky TRODAT, COLOP, WAGRAF a DESKMATE.

http://peciatky24.sk/

Expres kuriér, firemná preprava

Ponúkame prepravu osôb a kuriérske služby v rámci Bratislavy, Slovenskej republiky i do krajín Európskej Únie. Kuriérske služby len v rámci SR a už do hodiny. Možnosť prepravy a kuriérskych služieb na faktúru.

http://mojapreprava.sk/

Autoškola Tekauer

Autoškola TEKAUER, s.r.o. vám ponúka štandardné kurzy sk. B, individuálne kurzy sk. B a kondičné jazdy. Naši inštruktori majú bohaté, 16-ročné skúsenosti a profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup.

http://www.autoskola-tekauer.sk/

Zahraj si hry online zdarma

Top 3x

Poď si zahrať skvelé online hry celkom zadarmo bez akých koľvek poplatkov a užiť si veľa zábavy.

http://www.zahrajsihry.cz/

trener na mieru

vyhladaj si trenera pre sport ktory ta zaujima

http://trenernamieru.sk/

@odpoved 42

Nebulvárny magazín zaoberajúci sa vedou a technikou, zaujímavosťami zo sveta, príbehmi a know-how.

http://www.6x9.sk/
Prejsť na katalóg stránok