Magazín

Bezpečnosť na sociálnych sieťach

Sociálne siete sú súčasťou nášho každodenného života, a asi každý z nás, kto sa denne na internete pohybuje si na ne už postupom času zvykol. Na prvý pohľad uľahčujú kontakt so známimi a zjednodušujú život integráciou rôznych funkcií internetu na jednom mieste. Ak teda niečo hľadáte, väčšinou to nájdete priamo v rámci siete bez toho, aby bolo nutné ju opustiť.

Celý článok
Prejsť na magazín

Vyberáme z nášho katalógu stránok

Pavlovics.com - rodokmene a mapovanie priezviska

Rodokmene, stromy, register mien a stratené matriky. Pomoc pri vyhľadávaní osôb v matrikách, sčítacích hárkoch, daňových knihách a urbároch. Vyhotovenie rodokmeňov a mapovanie priezviska.

http://www.pavlovics.com/

Rettenmeier.com - stavebné drevo

http://www.rettenmeier.com/cz/home.html/

Pôžičky pre nezamestnaných.com - rýchle pôžičky už do 10 minút

Pôžičky pre nezamestnaných bez nutnosti preukazovania príjmu od bankových i nebankových subjektov, sms pôžička a ďalšie užitočné informácie. Požiadajte si o pôžičku on-line.

http://pozickyprenezamestnanych.com/

Plošiny, vysokozdvižná plošina

Poskytujeme kompletné služby v oblasti prenájmu vysokozdvižnej plošiny a rôzne práce vo výškach s najmodernejšou pracovnou plošinou. Práca vo výškach je vďaka plošine bezpečná a rýchla.

http://www.prenajomplosiny.eu/

FHI stuff

Stránky venované študentom EUBA, Fakulty hospodárskej informatiky, odbor hospodárska informatika - všemožné študentské materiály.

http://fhi.webnode.sk/

Najforum.sk - fórum pre každého

Top 3x

Diskusné fórum - zábava, relax, súťaže, spoločnosť, odbornosť, veda, fotogaléria, katalóg web stránok.

http://www.najforum.sk/

Čistiaca chémia

Predaj profesionálnej čistiacej chémie.

http://cistiacachemia.sk/

Svet zdravia

Klientom poskytujeme vysoko nadštandardné poradenské služby pre prirodzené a trvalé chudnutie, zdravie a návrat strateného elánu. Program Komplexna Nutirčná Typológia je vyvinutý lekármi a poprednýmiodborníkmi. Chudnite tak ako Vám je geneticky prirodzené.

http://www.svet-zdravia.sk/

Diskusia o bývaní

Fórum na tému bývanie, stavba, rekonštrukcie a nehnuteľnosti.

http://forum.kdebyvat.sk/

Študuj, pracuj a cestuj po Číne

Využi skvelú príležitosť a nauč sa čínsky jazyk prostredníctvom štúdia alebo pracovnej stáže v Číne, Vietname, Thajsku či Malajzii a naštartuj tak svoju úspešnú budúcnosť ešte dnes.

http://chinastudy.eu/
Prejsť na katalóg stránok